ALİ AZAZİ KİŞİSEL WEB SİTESİ

Anasayfa      Sorular ve Cevaplar Çalışmalarım


Soru Kayıt Formu
 
Adınız ve Soyadınız (*):
Telefon No:
e-mail (*):

Sorunuz (*):
Sorum cevaplandıktan sonra ismimle birlikte yayımlansın
 
(*) Doldurulması zorunlu alanları ifade eder. Sorularınızın doğru ve hızlı bir şekilde cevaplanabilmesi için e-mail adresinizi doğru girmenizi rica ederiz.Sorular ve Cevaplar
 
<<< Önceki  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  
 
Çalişmalarınız için teşekkürlerimi sunarım. Ben ISMI AZAM in tam olarak ne anlama geldiğini ve tarihini merak ediyorum. Azda olsa bir bilgim var ama tam bir açıklamayı bulamadım. İsteğim değerli bilgilerinizi benimle paylaşmanız. Yeni ve faydalı çalışmalarınızı bekliyor Ebha selamlarımı sunuyorum. Başarılar dilerim.
 
Sitemizle ilgilenmeniz, ayrıca sıcak ve nazik sözleriniz için teşekkür ederim. Aynı zamanda İSMİ ÂZAM'la ilgili sorma lütfunda bulunduğunuz çok değerli ve kutsal sorunuza gelince : İzah etmesi çok uzun olması nedeniyle, özet olarak İSMİ ÂZAM ve NEBİ AZİM , yüce Allah'ın kutsal mazharlarındaki tecellisi ve bununla ilgili tarihleri incelemek isterseniz, sitemizin ana sayfasındaki çalışmalarım bölümünde, "1. Kutsal Zuhurlar" ve "9. Hz. ÂLÂ" ile, "11 İncil" adlı yazılarımda çok açık bir şekilde izah edilmiş olduğu bilgilerinize sunulur. Sitemize fazla sorular gelmesi nedeniyle, sizlere cevap vermekte geciktirdiğim için beni bağışlamanızı rica eder, Esen kalmanız dileğiyle Ebhâ selamlarımı iletir, Allaha emanet olmanızı diler ve sorularınızın devamını beklerim.

İsmimin anlamını bu kadar güzel nitelendirdiğiniz için teşekkürlerimi sunarım. mübarek ramazan ayının tüm insanlar için hayırlı geçmesi temennisiyle.
 
Nazik sözleriniz için teşekkür etmekle beraber, her hangi bir sorunuz olursa ki inşallah olmaz ve olmaması için bütün yaşantınızdaki geçecek günler neşeli ve mutlu olmasını sizlere ve sair insanlar için barış ve huzur olması yüce , Rahman ve Rahim olan Allah?a dua etmekle geçer, ola ki sorunuz olursa bana sorabilirsiniz. Ben 75 yaşında bir dedeyim tecrübelerime dayanarak bütün dertlere çare aramak ve iyilik yolunda devam etmesini dilerim. Yüce ve azametli Allah?ın rızasından başka bir amacım yoktur. Allah?a emanet olun , hoş ve neşeli kalmanız temennisiyle sorularınızın devamını beklerim.

Soran: Resul TUNA

RESUL NE ANLAMA GELİYOR
 
Peygamber ve Resul kelimelerinin anlamı daha önce sorulmuş olup, sitemizin ana sayfasındaki çalışmalarım bölümünde, sorular ve cevaplar yazılarımın 2 inci sayfasında cevaplanmış olduğu bilgilerinize sunulur. Esen kalmanız dileğiyle sorularınızın devamını beklerim.

RESULÜN ANLAMI
 
Çok değerli sorunuz, daha önce sorulmuş olup sitemizin ana sayfasında sorular ve cevaplar bölümünün birinci ve ikinci sayfasında izah edilmiştir. Dikkatle inceleme lütfunda bulunursanız, belki fikrinize daha uygun sorular doğa bilir, Bilgilerinize sunmakla beraber, Esen kalmanız dileğiyle sorularınızın devamını beklerim.

 
<<< Önceki  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  

Anasayfa      Sorular ve Cevaplar Çalışmalarım